Леброн Джеймс отбеляза 32 точки за победа на Кливланд със

...

Кливланд изравни серията срещу Индиана след 32 точки на ЛеБрон в мач №4

Леброн Джеймс означи 32 точки за победа на Кливланд със 104:100 против Индиана, с което Кавс изравниха серията против Пейсърс след четвъртия мач. Джеймс добави 13 битки и седем асистенции в стотния плейофен мач в кариерата си с 30 или повече точки.

Янис Антетокумбо вкара победния панер и общо 27 точки за триумфа на Милуоки със 104:102 против Бостън, с което Бъкс изравниха серията на 2-2 победи. Маркъс Морис пропусна пукотевица със сирената, а неговият съотборник Джейлън Браунс означи 34 точки за Селтикс.

Вашингтон изравни серията против Торонто в четвъртия мач, откакто завоюва със 106:98. Джон Уол означи 10 от последните 14 точки за Уизърдс в срещата, а Брадли Бийл записа 31 точки, само че беше изваден от игра пет минути преди сирената в последната част поради персонални нарушавания.

Раптърс поведе с две точки след изваждането на Бийл от игра, само че Уизърдс изравниха с панер на Уол. В идната офанзива той асистира на Маркийф Морис, а в последните секунди на срещата поздрави почитателите с по два пръста на всяка ръка. Серията е равна при 2-2, а идващият мач е в сряда.