Леандро Годой е човекът под пара в ЦСКА. В последните

...
Леандро Годой е човекът под пара в ЦСКА. В последните
Коментари Харесай

Кошмара изпревари Икарди и Лаутаро

Леандро Годой е индивидът под пара в ЦСКА. В последните 3 мача той вкара общо 6 гола и е с главен принос за отличната форма на „ алените “, които натрупаха 8 следващи победи във всички шампионати и в този момент на „ Тича “ се целят в девета.
 Пряк конфликт за топ 4 на Пряк конфликт за топ 4 на " Тича "
Във всички шампионати под егидата на УЕФА, които се организират в нашия цикъл – есен-пролет, няма по-резултатен аржентинец от Годой, който към този момент има цели 10 попадения на своята сметка.

Кошмара вкара един път на Славия и някогашния си отбор Берое, както и по два пъти на Монтана, Ботев (Пловдив), Спартак (Варна) и Локомотив (Пловдив) в последния кръг. Няма различен аржентинец в Европа, който да има двуцифрен брой попадения на своята сметка, с изключение на таранът на ЦСКА. За информация нападателят на Галатасарай Мауро Икарди има 7 попадения, а Лаутаро Мартинес от Интер е с 6.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР