Лайонел Ричи и Earth Wind and Fire приемат бисовете сериозно.

...
Лайонел Ричи и Earth Wind and Fire приемат бисовете сериозно.
Коментари Харесай

Лайънъл Ричи, Earth Wind and Fire ще са хедлайнери на турнето: Вземете евтини билети

Лайонел Ричи и Earth Wind and Fire одобряват бисовете съществено.

За втора поредна година R&B легендите се сплотяват за лятното си взаимно турне „ Sing A Song All Night Long Tour “.

Toronto Star заяви, че шоуто от предишното лято е обхващало „ въодушевяваща, позната поп и R&B територия, която освобождава вътрешния ви боп и груув, като в същото време се грижи за романтиката в себе си. “

Този път Залата на славата на рокендрола ще посети огромни градове като Мемфис, Орландо, Омаха, Луисвил и Питсбърг от май до юни.

И макар че не е планувано да изнасят концерти в Ню Йорк, те би трябвало да изнесат шлагерите си в KeyBank Center на Бъфало в събота, 15 юни.

В момента има налични билети за всички идни концерти „ Sing A Song All Night Long “. Още по-добре, всяко шоу има места в ликвидация под $100 без такси.

По време на публикуването най-ниската цена, която можахме да намерим, беше $48 преди такси за Vivid Seats.

Искате ли да пеете ария цяла нощ?
Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР