Лацио записа победа като гост с 2:0 срещу Сасуоло в

...

Лацио победи Сасуоло с 2:0

Лацио записа победа като посетител с 2:0 против Сасуоло в мач от 18-ия кръг на италианското футболно състезание и се изкачи на петата позиция.

В равносилен мач " римските орли " демонстрираха повече точност в завършващата фаза и съумяха да взета скъпи три точки. Матия Дзакани откри резултата от дузпа в добавеното време на първата част, а в последната минута на мача Фелипе Андерсон вкара второ попадение за Лацио.

Римляните заемат пето място с 34 точки, три по-малко от третия Ювентус и четвъртия Интер, които имат по 37. Сасуло е в серия от четири следващи загуби и остава на 16-о място с 16 точки.

По-късно през днешния ден са мачовете Торино - Специя, Удинезе - Болоня, Аталанта - Салернитана, Рома - Фиорентина.