Лацио постигна разгромна победа срещу амбицирания да се бори за

...

"Лацио" постигна разгромна победа срещу амбицирания "Милан"

" Лацио " реализира разгромна победа против окуражения да се бори за купата " Милан ". Римляните се постановиха с 4:1 в срещата от третия кръг в Серия А.

Много мощен мач изигра Чиро Имобиле, който вкара три гола и подаде на Луис Алберто за четвъртия.

В 37-ата минута Франк Кеси извърши нарушаване против Алберто и домакините получиха дузпа. Имобиле извърши тъкмо и даде преднина на тима си. Пет по-късно той удвои с удар от воле след центриране на Сенад Лулич.

Домакините се погрижиха макар дъждовете мачът да се организира
© Reuters

Още при започване на втората част Имобиле оформи хеттрика си. В 48-ата минута той получи от Марко Пароло и вкара. Минута по-късно при бърза офанзива Имобиле пусна към Алберто, който усили преднината на " римските орли ".

" Милан " съумя да стигне до почетен гол посредством Рикардо Монтоливо след фаул. В 94-ата минута Пароло получи червен картон. " Лацио " излезе трети със седем точки, а " росонерите " са с шест.
Източник: dnevnik.bg