Лацио и Рома играят при резултат 1:1 в поредното Дерби

...

НА ЖИВО: Дерби дела Капитале - Лацио 1:1 Рома, вълците изравинха с 10 души

Лацио и Рома играят при резултат 1:1 в следващото " Дерби каузи Капитале ". " Бианкочелестите " и " джалоросите " дадоха начало на борбата за Рим тъкмо в 19:00 часа.

Тук на Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от " Олимпико " в Рим.

В първата среща " орлите " накълваха " вълците " и завоюваха с 1:0, а в воин за отбора на Маурицио Сари се трансформира бразилецът Фелипе Андерсон.

Двата отбора влизат в разнообразни настроения в мача - Рома продължи напред в Лига Европа след тъждество с Реал Сосиедад в Испания и победа в първия мач. Лацио обаче отпадна от шампионата Лига на конференциите след две загуби от нидерландския АЗ Алкмаар.

Първите минути минаха относително умерено. След към четвърт час игра застрашителен удар на Вайналдум мина напълно малко над напречната греда. Около пет минути по-късно пристигна и най-чистият голов късмет - Андерсон се озова на добра позиция самичък против Патрисио, само че португалският пазач резервира самообладание и избави.

Точно след изминаването на половин час игра Роджер Ибаниес, който имаше жълт картон, не овладя добре една топка, тя бе поета от Милинкович-Савич и със идващото си деяние бранителят спъна сърбина. За основният съдия Давиде Маса остана единствено да му извади втори жълт картон.