ЛАС ВЕГАС (AP) — Брейдън Макнаб, Майкъл Амадио и Николас

...

Голдън Найтс побеждават Блекхоукс с 3-1, за да се изкачат до 3-то място в Тихоокеанската дивизия

ЛАС ВЕГАС (AP) — Брейдън Макнаб, Майкъл Амадио и Николас Рой означиха и Вегас Голдън Найтс се изкачиха на трето място в Тихоокеанския район Дивизия, откакто победиха Чикаго Блекхоукс с 3-1 във вторник вечер.

Найтс, които завоюваха три поредни мача, са с една точка пред Лос Анджелис. Ако Вегас победи Анахайм в четвъртък, Найтс ще завоюват това място и ще се изправят против Едмънтън в първия кръг на плейофите. Кралете одобряват Блекхоукс във финала на сезона в четвъртък вечер.

Логан Томпсън направи 23 спасявания за Вегас. Той работеше върху втория си шатаут за сезона, преди Джейсън Дикинсън да вкара за Чикаго с 3:58 до края.

Петър Мразек спря 34 удара за Блекхоукс (23-53-5), които изгубиха пет поред. Конър Бедард записа асистенция, само че има един гол в последните си 13 мача.

Тази игра беше нулева, до момента в който 3:35 останаха във втория интервал и Макнаб употребява въртящ се удар, с цел да вкара Рицарите водеха 3:35 минути преди края на втория интервал. Томас Хертл напра...