ЛАС ВЕГАС (AP) — Алекс Пиетранджело вкара 46 секунди след

...

Алекс Пиетранджело вкара в продължителното време, за да изведе Найтс над Бруинс, 2-1

ЛАС ВЕГАС (AP) — Алекс Пиетранджело вкара 46 секунди след продължението на 2-на-1, с цел да даде на борещите се Вегас Голдън Найтс 2- 1 победа в четвъртък вечерта над тима на Бостън Бруинс, който към момента търси победа с оставащ мач от четири мача.

Джак Айхел също вкара за Найтс, а Марк Стоун асистира за спечелилия. Лоугън Томпсън направи 32 спасявания.

Мат Гжелчик вкара за Бруинс. Джереми Суейман направи 23 прекъсвания.

Рицарите бяха изгубили седем от девет мача преди този. Бостън падна с 4-3 резултата в дузпи в понеделник вечер в Колорадо и продължения във вторник вечер в Аризона.

Нито един тим не означи гол през първите два интервала и всеки имаше по 18 удара към вратата.

Вегас най-сетне проби 7:01 в третия, когато Айхел, който е от северозапад от Бостън, вкара при игра на мощ след подаване на Джонатан Марчесо. Айхел, със своя 19-и за сезона, постави завършек на головата суша на Вегас на 122 минути, 41 секунди. Рицарите бяха...