Кьолн изтръгна победата с 4:2 в домакинството си на Словачко

...

Кьолн пребори Словачко в спектакъл с шест гола

Кьолн изтръгна успеха с 4:2 в семейството си на Словачко от втория кръг в група " D " на Лигата на конференциите. Двата отбора си спретнаха страховит театър с цели шест гола и доста безредици.

През първото полувреме домакините поведоха с два гола посредством Саргис Адамян в 10-ата и Флориан Диц в 42-рата минута.

Те наподобява обаче взеха решение, че са си свършили работата и бяха сюрпризирани неприятно при започване на второто полувреме, когато чехите бързо възвърнаха равенството с попадения на Ян Калабишка в 49-ата и Милан Петржела в 51-вата минута.

" Козлите " обаче съумяха да се окопитят от шока и стигнаха до успеха след две попадения на Деян Любичич в 65-ата минута от дузпа и в 74-тата минута.

Така Кьолн записа първи триумф в групата и оглави класирането с 4 точки. Словачко остава на последната позиция с 1 точка в актива си.

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи мачове от Лига Европа и Лига на Конференциите, онлайн, в ефира на MAX Sport.