Купата на Русия има своя изненадващ носител за 2018. Във

...

Тосно - изненадващият носител на Купата на Русия

Купата на Русия има своя неочакван притежател за 2018. Във финалната борба на стадиона във Волгоград Тосно завоюва с 2:1 против Авангард и завоюва трофея.

Символичните домакини от Тосно откриха резултата в 11-ата минута, когато Скворцов се разписа. Тимът от Курск стигна до изравняването в 16-ата минута, а прецизен за Авангард беше Киреев.

Между 23-ата и 25-ата минута на срещата двата отбора пропуснаха по един 100 %. След тези основани моменти двата тима доиграха в умерено движение първата част.

През второто полувреме Тосно стигна до победния гол, с който заслужи и трофея, откакто дейната игра на Мирзов даде резултат и той означи в съперниковата врата.

Въпреки опитите си Авангард не съумя да стигне до равенството и загуби финалната борба, а Тосно си подсигурява място в Лига Европа.