Кубрат Пулев и Франк Мир правят последни приготовления преди да

...
Кубрат Пулев и Франк Мир правят последни приготовления преди да
Коментари Харесай

Франк Мир за мача с „Кобрата“: Ще бъде мръснишки бокс с много насилие

Кубрат Пулев и Франк Мир вършат последни мерки преди да се впуснат в най-новата бойна дисциплинираност военен триад. Американецът направи първи коментар преди срещата, като предвижда много принуждение.

„ Да кажем някой ме атакува по пътя ми за колата. Няма да се бием пет минути. Ще бъде малко с доста принуждение “, сподели Мир във връзка с двуминутните рундове, с които се разграничава бойния триад от смесените бойни изкуства.

Той призна, че, тъй като постоянно е показал особена мощ при борбата на земя и в захватите за предаване.

„ Хубаво е, че разрешават да се удряме в клинча и да се борим. Това е мръснишки бокс и доста хора не го умеят. Аз го върша от години. Затова, съгласно мен, ММА боецът е с леко преимущество. Иначе за мача мисля, че е 50-50 “, сподели още Франк Мир.

Срещата сред двамата е планувана за 27 ноември и ще се организира в Тексас.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР