Ксавие Гипсън има компания. Тайлън Уолъс стана вторият играч през

...

Тъчдаунът на Tylan Wallace за продължения с удар дава вълнуваща победа на Ravens над Rams

Ксавие Гипсън има компания.

Тайлън Уолъс стана вторият състезател през този сезон, приключил мач посредством тъчдаун при връщане в продълженията, отвеждайки го на 76 ярда до къщата, с цел да даде опция на Рейвънс да победят с 37-31 над Рамс.

Уолъс сряза наляво, завъртя се към един кандидат-таклер, мина напряко през различен и остана на крайници през евентуално пътешестване, преди да види нищо с изключение на зелена трева пред себе си. Той скочи в извънредно салто, с цел да отпразнува първи тъчдаун в кариерата си.

Победата придвижи Ravens до 10-3, до момента в който изпрати Rams до 6-7.

Четвъртата четвърт се колебаеше сред двете страни два пъти през последните пет минути, като резултатът на Демаркъс Робинсън приключи осем игри, 85 ярда за Рамс, преди тъчдаунът на Зай Флауърс да кулминира 13 игра, 75- ярд Baltimore Drive.

Това даде на Рамс малко повече от минута, с цел да стигнат до гол от игра, с цел да изравнят играта, задача, която те съответно извършиха, като минаха 57 ярда над 1:09, с цел да изпрат...