Крумовград приема Арда в мач от 11-я кръг на efbet

...

НА ЖИВО: Крумовград vs Арда 0:2, Боруков удвои

Крумовград приема Арда в мач от 11-я кръг на efbet Лига и играят . Джелал Хюсеинов откри резултата в 4-ата минута. Двубоят може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като го наблюдава минута по минута.

Преди началния съдийски сигнал съдийският наблюдаващ на тази среща - Александър Костадинов, награди страничния арбитър Йордан Петров за неговия мач №100 в кариерата в елита на efbet Лига.

Гостите от Кърджали откриха резултата рано-рано в срещата. Те извършиха корнер, а топката отиде към Умар Сако. Бранителят опита удар с десния крайник, след което последва рикошет в тяло на защитник на Крумовград, само че за злощастие на Янко Георгиев топката се насочи към Джелал Хюсеинов, който от доста близко разстояние откри резултата за Арда.

След маркирания си гол отборът от Кърджали продължава да бъде по-настъпателният тим на терена, като Крумовград не успяваше бързо да се ориентира около нападенията на противника.  След блестяща контраофанзива гостите удвоиха. Господинов изрита топката, която бе разпределена вдясно за Станислав Иванов. Крилото овладя и пусна пас, който трябваше да бъде кръстосан от Серкан Юсеин, само че той не се оправи и Боруков откри, с цел да нанесе голов удар - 2:0 за Арда.