Крумовград победи с 1:0 Берое в среща от 19-ия кръг

...

Крумовград победи Берое в Пловдив

Крумовград победи с 1:0 Берое в среща от 19-ия кръг в елита. Мачът се игра на клубната база на Ботев в Коматево, където семейства отбора на Крумовград.
Прочетете още
В началото на дуела Берое можеше да вкара, само че удар на Трибуле беше изчистен от Божидар Кацаров от голлинията.

В 15-ата минута Крумовград поведе със страховит гол на Ренан. Патрик Луан проби по левия фланг и центрира към наказателното поле. Там Ренан нанесе удар с външен фалц, при който топката се заби право в горния ляв ъгъл на вратата.

В началото на втората част Берое имаше искания за дузпа, откакто удар на Пачаме беше блокиран от защитник на домакините. Играчите на гостите желаеха дузпа за игра с ръка, само че дузпа не беше отсъдена.

С успеха Крумовград събра 21 точки и е на 11-та позиция, а Берое е 9-ти с 24 точки.

Следващата неделя Крумовград е посетител на ЦСКА 1948 в последния си мач за годината.
Източник: trafficnews.bg