Круизен служител на Royal Caribbean е арестуван, след като се

...
Круизен служител на Royal Caribbean е арестуван, след като се
Коментари Харесай

Круизен служител на Royal Caribbean е арестуван след открита скрита камера в банята за гости на Symphony of the Seas

Круизен чиновник на Royal Caribbean е задържан, откакто се твърди, че е сложил скрити камери в баните на пасажерите, с цел да шпионира млади девойки.

Арвин Джоузеф Мирасол, 34, жител на Филипините, беше задържан в неделя, откакто посетител на борда на круизния транспортен съд Symphony of the Seas откри камера в банята й на 25 февруари.

p>

Гостът, който беше отседнал в стая със сестра си и майка си, откри скритата камера, когато бръкна под мивката, с цел да вземе ролка тоалетна хартия и откри камерата „ закрепена на плота под мивката ", се споделя в клетвената декларация за евентуалната причина.

Тя рапортува за камерата на отдела за обслужване на клиенти и защитата на кораба реагира в стаята.

Мирасол, компаньон, който обслужва каютата посредством разчистване, промяна на кърпи и оправяне на леглото, беше арестуван на кораба, до момента в който дебаркира в Порт Евърглейдс във Форт Лодърдейл, Флорида, на 3 март.

След като...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР