Критиките срещу новите технически правила във Формула 1 и постоянните

...
Критиките срещу новите технически правила във Формула 1 и постоянните
Коментари Харесай

От другите шампионати започнаха да се шегуват с Формула 1

Критиките против новите механически правила във Формула 1 и непрекъснатите недоволства на водачите от измененията в това, което би трябвало да вършат зад кормилото, предизвика други шампионати да се включат в тематиката.

И не става въпрос за саркастичното подхвърляне на Макс Верстапен, че в GT3 колата не му се постанова да се тормози за батерията или острата забележка на един от основателите на Формула Е Алберто Лонго, че Формула 1 се пробва да наподобява на международния шампионат с електрически болиди, а това не би трябвало да се случва.
 Това са първите промени в задвижващите системи за Маями Това са първите промени в задвижващите системи за Маями
Говорим за забавни смешки, ориентирани посредством термините към смяната в смисъла на надпреварите във Формула 1.

Първо, от сериите GT World Challenge Азия обясниха, че при тях не се постанова ръководство на работата на батерията или пък “клипинг ” плюс хапливото “каквото и да е това ”. Най-болезнено обаче е уточнението, че при GT3 има “чисто съревнование ”. Тези реплики бяха употребявани при публикуването на превюто за старта на сезона на “Сепанг ”.
 Антонели изпревари имена като Хамилтън, Макларън, Фетел и Райконен Антонели изпревари имена като Хамилтън, Макларън, Фетел и Райконен
От заводския отбор на Хюндай в Световния рали шампионат също се пошегуваха с към този момент омразния на водачите във Формула 1 термин “супер клиринг ” - прехвърлянето на сила към батерията на болида до момента в който водачът кара на цялостна газ на правата и надлежно губи скорост. В WRC се пошегуваха, че би трябвало да има “супер клиринг ” на върха на завоя, като са заиграха с известния термин в ралитата за сечене на завоите - “cutting ” и по този начин подсетиха на почитателите, че другата седмица идва асфалтовото рали “Хърватия ”, където сеченето на завоите ще е значим фактор в борбата.
 Анализ: Можеше ли Оскар Пиастри да завоюва Гран при на Япония? Анализ: Можеше ли Оскар Пиастри да завоюва Гран при на Япония?
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР