Кристиано Роналдо се завърна на терена след смъртта на едно

...

Кристиано се завърна след трагедията, заплашиха с взрив Магуайър

Кристиано Роналдо се завърна на терена след гибелта на едно от близначетата си, само че макар страхотния му мач " Манчестър Юнайтед " загуби с 1:3 от " Арсенал ".

Най-решителният миг в мача бе през второто полувреме, когато в 57-ата минута вместо Кристиано, Бруно Фернандеш извърши дузпа и натресе гредата. Ако бе вкарал, резултатът ставаше 2:2.

Все отново Роналдо се разписа в мача и посвети гола на момчето, което умря при раждането си.

Нуно Тавареш откри още в 3-ата минута, а в 32-ата Букайо Сака направи 2:0. Роналдо понижи, по-късно пристигнаха две греди и пропусната дузпа за " Юнайтед " и попадение на Гранит Джака за 3:1 за лондончани.

Хари Магуайър остана на пейката, откакто преди мача е получил опасност, че в случай че до 72 часа не напусне " Юнайтед " ще се взривят 3 бомби в дома му. Полицията проверява.
Източник: lupa.bg