Кристиано Роналдо реализира ново попадение за саудитския Ал Насър, този

...

Кристиано Роналдо с нов гол, Ал Насър отново победи в азиатската Шампионска лига

Кристиано Роналдо осъществя ново попадение за саудитския Ал Насър, този път в азиатската Шампионска лига при домакинската победа с 3:1 над таджикистанския Истиклол. Това е втора поредна победа в континенталния шампионат за Ал Насър, който заема първо място в група " Е " с 6 точки.

Гостите откриха резултата минута преди края на първото полувреме посредством Сенин Себай.

Втората част стартира с мощен напън на домакините, а Истиклол задържа задатъка си до 66-ата минута, когато Кристиано Роналдо с грациозен завършващ удар направи 1:1, след неточност в отбраната на узбеките. Така през новата акция Роналдо има общо 11 попадения във всички шампионати, а този е негов първи гол в Шампионската лига на Азия. Последваха нови две попадения на  Андесон Талиска. 6 минути след гола на Роналдо бразилецът направи 2:1, а малко по-късно оформи и крайния резултат.