Кристиано Роналдо реализира 30-ия си гол в 34 срещи за

...

Роналдо донесе победата на Ал Насър, Неймар пропусна дузпа за Ал Хилал

Кристиано Роналдо осъществя 30-ия си гол в 34 срещи за своя Ал Насър във всички шампионати, разписвайки се от дузпа при успеха с 2:1 над Ал Таи в осмия кръг на футболното състезание на Саудитска Арабия.

Бразилецът Андерсон Талиска бе прецизен за 1:0 за гостите от Ал Насър в 32-ата минута, а в 79-ата някогашният футболист на Лудогорец Върджил Мисиджан изравни за 1:1. В 87-ата минута Ал Насър получи правото да извърши дузпа и Роналдо не сгреши за крайното 2:1.

Ал Насър заема четвъртото място във краткотрайното класиране с 18 точки.

В друга среща от осмия кръг Ал Хилал с бразилеца Неймар в състава победи с 2:0 като хазаин Ал Шабаб и оглави подреждането в Саудитска Арабия с 20 точки.

Калиду Кулибали и Александър Митрович осъществиха попаденията за Ал Хилал, надлежно в 68-ата и 76-ата минута, а Неймар пропусна дузпа в 37-ата минута.
Източник: novsport.com