Кристиано Роналдо е изиграл само един мач за новия си

...
Кристиано Роналдо е изиграл само един мач за новия си
Коментари Харесай

Тази вечер Кристиано Роналдо се хвърля за първия си трофей в Саудитска Арабия

Кристиано Роналдо е изиграл единствено един мач за новия си тим Ал-Насър, само че към този момент е доста покрай първи трофей с него. Тази вечер “жълтите ” се впускат в шампионата за Суперкупата на Саудитска Арабия. Техен противник на полуфиналите ще е Ал-Итихад (20:00 часа), а в другия полуфинал по-рано ще спорят Ал-Фейха и Ал-Хилал (17:00 часа). Победителите ще играят за трофея в неделя.

Преди дни португалецът дебютира в мач против Ал-Етифак, извоюван от неговия отбор с 1:0.

Ал-Итихад е тежък за Ал-Насър противник, като тимът на Роналдо има три загуби в последните пет конфликта с него. Освен това отпред на Ал-Итихад е известният от престоя си в Англия управител Нуно Еспирито Санто.

Ал-Хилал пък е настоящият първенец на Саудитска Арабия, а Ал-Фейха е притежател на купата на страната.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР