Кристиано Роналдо донесе победата на своя саудитски тим Ал Насър

...

Роналдо донесе победа на Ал Насър с гол в добавеното време

Кристиано Роналдо донесе успеха на своя саудитски отбор Ал Насър с 2:1 при гостуването на Ал Шабаб в седмия кръг на локалното футболно състезание.

Португалската футболна суперзвезда се разписа от дузпа в седмата минута на добавеното време.

Съставът на Ал Насър е втори във краткотрайното класиране със 17 точки, на четири зад водача Ал Хилал.

Аймерик Лапорт донесе преднина на гостите в 69-ата минута, а в 90-ата Ал Шабаб изравни след автогол на Али Ал-Хасан.

Ал Насър приключи мача с 10 футболисти след втория жълт и надлежно червен картон за френския бранител Мохамед Симакан в 12-ата минута на добавеното време.

Минута по-късно Абдеразак Хамед Алах пропусна дузпа за Ал Шабаб и не съумя да донесе тъждество за своя тим.