Кристъл Палас стигна до първи успех в последните осем мача,

...

Кристъл Палас се вдигна

Кристъл Палас стигна до първи триумф в последните осем мача, а трите точки извадиха отбора от зоната на изпадащите. Играчите на Рой Ходжсън завоюваха с 2:0 при гостуването си на Хъдърсфийлд, който също е много покрай рисковата зона.

Палас домираше през целия мач, като поведе в 23-ата минута след попадение на Джеймс Томкинс. Той се разписа отблизо разстояние, откакто отбраната на домакините не съумя да се оправи с ъглов удар. Гостите си осигуриха успеха в средата на втората част, когато Йоргенсен спъна Таунзенд и съдията отсъди дузпа, а Миливойевич направи резултата 0:2.

Девет минути преди края Хъдърсфийлд стигна до първия си удар в очертанията на вратата. Това бе изстрел на Ван ла Пара, който бе слаб и не затрудни Хенеси.

ХЪДЪРСФИЙЛД - КРИСТЪЛ ПАЛАС 0:2
0:1 - Томкинс (23)
0:2 - Миливойевич (68-д)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 31 кръг, събота 17 март  Хъдърсфийлд 0:2краен резулат  Кристъл Палас