Кристъл Палас и Лестър завършиха наравно 1:1 в мач от

...

Кристъл Палас измъкна точка срещу Лестър

Кристъл Палас и Лестър приключиха наедно 1:1 в мач от следващия кръг на Висшата лига. " Орлите " поведоха с гол на Уилфред Заха в 58-ата минута, само че Харви Барнс изравни в 83-ата минута.

Така лондончани прекъснаха серията си от две следващи провали. " Лисиците " пък записаха второ следващо тъждество.

Гостите можеше да си тръгнат и с трите точки, само че Келечи Ихеаначо изпусна дузпа в 19-ата минута. Тогава Томпкинс препъна Барнс, само че Гуаита хвана наказателния удар на нигериеца.

Палас стартира по-добре второто полувреме и стигна до гол в 58-ата минута. Тогава Таунзенд центрира на втора греда, където Заха засече топката за 1:0.

Лестър стигна до изравнителен гол в 83-ата минута. Тогава Барнс се пребори за една топка и с прекрасен удар отвън наказателното поле вкара за 1:1.
 Лестър Сити и Манчестър Юнайтед приключиха 2:2
Лестър Сити и Манчестър Юнайтед не излъчиха победител в зрелищен мач с четири гола

" Червените дяволи " на два пъти повеждаха, само че " лисиците " бързо изравняваха