Крис Мокри от Емердейл и екранният брат Макс Паркър обявиха датата на сватбата си след среща в сапунката на ITV
Крис Мокри от Емердейл, 39, (вляво) разкри, че той и годеникът му Макс Паркър, 32, (R) са определили дата на сватбата и ще отидат надолу по пътеката през август 2025 година
Звездата от сапунени сериали показа новината в своите Instagram Stories, откакто Макс повдигна въпроса в предложение за плаж преди две години (на снимката)
Вземайки своите Instagram Stories, Крис написа дружно с емотикони с сватбен пръстен „ 365 оставащи дни и 365 неща за правене “
Обявяване на новините за техния Годежът през 2022 година Макс написа в Instagram: „ Той заслужава света, само че най-хубавото, което можех да направя, беше да му обещая сърцето си. ТОЙ КАЗА ДА'.
'Най-щастливият миг в живота ми. @krismoc моят годеник'
Прочетете целия текст » Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




