Спипаха 63-годишен докато краде накити във варненски мол
Криминално проявен 63-годишен мъж е бил хванат при опит за кражба на украшения от търговски център във Варна, оповестиха от локалната полиция.
Мъжът е бил арестуван в събота от чиновници на групата за противопоставяне на джебчийските обири. Блюстителите на реда го видели да слага сребърни бижута в чантата си, без да ги заплати.
При осъществения обиск у него са били открити 22 накита – огърлици и обеци, на обща стойност 743,90 евро.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Мъжът е бил арестуван в събота от чиновници на групата за противопоставяне на джебчийските обири. Блюстителите на реда го видели да слага сребърни бижута в чантата си, без да ги заплати.
При осъществения обиск у него са били открити 22 накита – огърлици и обеци, на обща стойност 743,90 евро.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: moreto.net
КОМЕНТАРИ




