Крилото на ЦСКА Джером Синклер вече е побеждавал Лудогорец, при

...

Крило на ЦСКА има три гола срещу Лудогорец с екипа на Ливърпул

Крилото на ЦСКА Джером Синклер към този момент е побеждавал Лудогорец, освен това два пъти. Англичанинът бе част от младежката групировка на Ливърпул, която се изправи против " орлите " в Младежката Шампионска лига през сезон 2014/15. И от двата конфликта Джером пази отлични мемоари, напомня " Тема Спорт ".

На 16 септември 2014 година Ливърпул завоюва като хазаин с 4:0, а сегашният състезател на ЦСКА беше в стартовата единайсеторка. Именно той даде звук за безапелационния триумф, като откри резултата в 30-ата минута. Синклер означи и последното попадение в срещата.

На 26 ноември 2014 година двата отбора се срещнаха на стадион " Георги Аспарухов ", където домакинстваше Лудогорец. Пред към 2000 фенове " мърсисайдци " стигнаха до триумфа по безапелационен метод - 3:0. Синклер още веднъж беше титуляр и вкара за 2:0 в 58-ата минута. Пет минути преди края на срещата англичанинът бе сменен.

През есента Синклер не игра против Лудогорец на " Армията " в мача, който приключи 2:2, тъй като още не беше притеглен.