Едва на 29 години: Почина звезда от NBA, разследват свръхдоза наркотици
Крилото на „ Мемфис Гризлис “ Брендън Кларк е умрял в понеделник на 29-годишна възраст, оповестиха от клуба във вторник. Новината провокира мощен отзив в баскетболните среди и измежду почитателите, съобщи Нова тв.
По информация на американски медии, гибелта на играча се проверява като допустимо свръхдозиране с дрога. Полицията е разкрила такъми, свързани с приложимост на опиати, в дома му в Калифорния.
Според данни на противопожарната работа в Лос Анджелис сигнал за незабавен случай е подаден малко след 17:00 часа в понеделник. Пристигналите на място парамедици са установили гибелта на Кларк в жилище в региона на Сан Фернандо Вали. Предстои аутопсия да откри формалната причина за гибелта. От „ Мемфис Гризлис “ показаха съболезнования в публична позиция:
По информация на американски медии, гибелта на играча се проверява като допустимо свръхдозиране с дрога. Полицията е разкрила такъми, свързани с приложимост на опиати, в дома му в Калифорния.
Според данни на противопожарната работа в Лос Анджелис сигнал за незабавен случай е подаден малко след 17:00 часа в понеделник. Пристигналите на място парамедици са установили гибелта на Кларк в жилище в региона на Сан Фернандо Вали. Предстои аутопсия да откри формалната причина за гибелта. От „ Мемфис Гризлис “ показаха съболезнования в публична позиция:
Източник: manager.bg
КОМЕНТАРИ




