Кремонезе стигна до първата си победа в Серия А през

...

Сериозна издънка на Рома срещу последния

Кремонезе стигна до първата си победа в Серия А през този сезон в 24-ия кръг на шампионата. Тимът на Давиде Балардини завоюва с 2:1 семейството си на Рома. Франк Тсаджет откри резултата в 17-ата минута. Леонардо Спинацола изравни в 71-ата минута, а Даниел Чофани се разписа от дузпа в 83-ата минута.

След този триумф Кремонезе към този момент не е финален в класирането, защото изпревари Сампдория. Шансовете му за оцеляване обаче си остават минимални. Тимът от Кремона изостава на осем точки от 17-ия Специя. Рома пък изпусна опция да влезе в четворката и да се изравни с Интер и Милан.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.