Кремъл смята, че Киев скоро ще спре да получава западни

...
Кремъл смята, че Киев скоро ще спре да получава западни
Коментари Харесай

Песков: Западните оръжия за Украйна скоро ще намалеят

Кремъл счита, че Киев скоро ще спре да получава западни оръжия, написа съветската работа на Би Би Си.

" Що се отнася до ревностните изказвания, които започнаха от Киев, ние неведнъж сме казвали, че процесът на помпане на режима в Киев с оръжия от фактическа, прочувствена, финансова, софтуерна позиция ще навлезе в низходяща наклонност " , сподели прессекретарят на съветския президент Дмитрий Песков.

" Това неизбежно ще се случи, тъй като опциите имат своите граници, парите са склонни да свършват, пораждат нови потребности , прочувствената отмалялост и основателните въпроси за това по какъв начин се изразходват парите на задграничните данъкоплатци са все по-често на дневен ред. "

По-рано през днешния ден на съвещание на Парламентарната асамблея на НАТО датският министър председател Мете Фредериксен прикани сътрудниците от алианса да продължат да оказват помощ на Украйна.

" Никой от нас не може да се оплаква от отмалялост от война , до момента в който Украйна продължава неуморната си борба. Нека решим, че умората от войната няма да се появи в нашата трансатлантическа общественост ", сподели тя.
 Украйна се стреми сама да създава повече елементи за дронове
Украйна се стреми сама да създава повече елементи за дронове

Украйна разчита на комплицирани линии за доставки за електронни съставни елементи за дронове създадени най-вече в Китай
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР