Краят на мача от дивизионния кръг на Чийфс-Билс AFC дойде

...

Феновете на Билс замерят със снежни топки Патрик Махоумс от Чийфс след сърцераздирателна загуба в плейофа

Краят на мача от дивизионния кръг на Чийфс-Билс AFC пристигна с ниска точка на стадион Хаймарк.

Феновете на Бъфало замеряха със снежни топки Канзас Сити в последните моменти от успеха на Чийфс с 27-24 в неделя в Орчард Парк.

Сред тези, набелязани от правилните на Билс, беше куотърбекът на Chiefs Патрик Махоумс, до момента в който бягаше към тунела, съгласно видео от стадиона.

Може би почитателите на Бъфало са били разочаровани, като са гледали по какъв начин Махомес побеждава Билс в плейофите за трети път през последните четири години.

Или може би на Bills Mafia е било омръзнало да слуша (и да вижда) Тейлър Суифт да чества, до момента в който нейният другар, тайт ендът на Chiefs Травис Келс, откри крайната зона два пъти в плейофния трилър.

Или може би тъй като за следващ път удар на Билс пропусна отдясно.

Тайлър Бас пропусна опит за гол от 44 ярда при оставащо 1:47 в четвъртата четвърт, което щеше да изравни мача 27-27.

Феновете на Билс без подозрение имаха ретроспекции към Супер...