Красивата Мирослава може и да не достигна до топ 5

...
Красивата Мирослава може и да не достигна до топ 5
Коментари Харесай

Директно от луксозния дом на милионерката в "Игри на волята": Мира отвори вратите на двореца

Красивата Мирослава може и да не доближи до топ 5 в сезон 4 на " Игри на волята ", само че това въобще не я тормози. Риалити звездата се трансформира в топ инфлуенсър в обществените мрежи, а в този момент наподобява, че има мотивацията да стане влогър в YouTube.

Виж още: Какво се случва в наши дни с бисексуалната Мел от " Big Brother 1 "?

Том мацката започва формален YouTube канал, в който няма просто да се снима, да демонстрира памперси, перилни препарати и своята (нереалистична) утринна рутина, сходно на множеството родни влогърки. 

Мира по-скоро влиза в ролята на стопанка, само че и водеща. Брюнетката кани посетители в личния си дом, с цел да готвят дружно. Кулинарията обаче няма да е водеща, а единствено сближаваща по време на откровени диалози с нейните звездни посетители. Първият подобен беше Куков, който отпадна много рано от Игрите, само че пък се трансформира в паметен воин за 4 сезон.

Виж още: Издаде ли се Фифо? Риалити звездата загатна, че печели " Игри на волята "  

Двамата подготвиха в кухнята едно от най-любимите родопския ястия, а точно пататник. Мира, която е точно от този прелестен български край, сподели на Куков по какъв начин се разточват домашни кори, само че и той се оправи сносно. Не това обаче е значимото, а супер модерната среда. 

Кухнята на Мира е решена напълно в монохромната гама, която е много съвременна в цяла Европа и Съединени американски щати. На нас ни направиха мощно усещане не толкоз дизайнерските шкафове, а вградените кухненски уреди и униканите черни плотове.

Виж още: Предколеден разкош: Лидия и Наско Колев се глезят на спа и релакс 

Дневната е продължена в стила на кухнята, само че там към този момент има и бели детайли, които вършат помещението да наподобява още по-луксозно.

В стаята има и голяма бяла маса, която сигурно помни обилни вечери. Куков, който е ландшафтен проектант, посъветва Мира да добави малко повече живи цветя, с цел да внесе прохлада в дома си.

Виж още: На крачка от премията: Вторите в " Игри на волята ", които също заслужаваха да са №1

Наскоро родни таблоиди набедиха Мира за милионерка, само че тя не отхвърли напълно изказванието. Пред Vbox7 Мира показа, че не е " капризна богаташка ", отговаряйки на разнообразни изявления в нета. " Ама аз не съм капризна, къде видяхте капризна жена? Това е последното нещо, което може да се каже за мен ", показа още мацката.

Виж още: Даянка от " Един за различен " ли е това? Мацката сподели убийствено секси визия

 

Източник: vbox7.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР