Разказваща реакция на крал Чарлз към пиесата за семейно предателство, която той „лично избра“ да гледа
Крал Чарлз и кралица Камила избраха да гледат пиеса за фамилно изменничество по време на взаимна разходка през днешния ден.
Двойката посети Кралската академия за трагично изкуство (RADA), с цел да отпразнува нейната 120-годишнина, откакто кралят беше разгласен за патрон по-рано този месец, поемайки поста от починалата си майка. Те разговаряха с сегашни възпитаници за една от актуалните продукции на учебното заведение, преди да гледат фрагмент от Къщата на Ифе, изпълнена от студенти по актьорско майсторство трета година в театъра Гилгуд.
Режисирана от Беру Тесема, пиесата е разказана на уеб страницата на RADA като продукция за едно семейство, „ насила да се изправи против контузиите, които от дълго време се пробват да погребят “. В него се прибавя: „ Докато слънцето пече в техния апартамент в Северен Лондон и властническият глава на фамилията идва от Етиопия за погребението, напрежението нараства, културите се сблъскват и минали изменничества биват разкрити. “
Продукцията, определена персонално от Техни Величест...
Прочетете целия текст »




