Крадец си тръгна от магазин с необичайна плячка – 51

...
Крадец си тръгна от магазин с необичайна плячка – 51
Коментари Харесай

Крадец си тръгна от магазин в Стара Загора с необичайна плячка

Крадец си потегли от магазин с необикновена плячка – 51 шоколада. Куриозният случай е от Стара Загора.

Веселин Кирилов е притежател на малко магазинче. Оборудвал го е с камери и с помощта на видеонаблюдението разкрил крупната кражба на сладкото произведение.

" Деянието е осъществено през светлата част на денонощието в наличието на други клиенти, което приказва за нужната доза опит и убеденост в причинителя ", споделя той.

За страдание, доста от притежателите на магазини не подават сигнали към полицията за дребни обири.

" Поради липса на свободно време доста малко сътрудници ще се ангажират да подадат сигнал, само че това е единственият и верен метод да се пресечен кражбите ", споделя Веселин.

Крадецът на шоколади е арестуван, а кражбите в района се усилват. Често зад закононарушенията стоят малолетни лица, заяви Нова.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР