Кой организира вандалщините на протестите срещу Бойко Борисов и Иван

...
Кой организира вандалщините на протестите срещу Бойко Борисов и Иван
Коментари Харесай

СДВР: Разпоредено е полицаите да не ползват физическа сила

Кой провежда вандалщините на митингите против Бойко Борисов и Иван Гешев? На този въпрос ръководителят на Столична дирекция на вътрешните работи старши комисар Георги Хаджиев отговори, че " тази информация е извънредно сензитивна " и добави, че не би си разрешил да разяснява.

" В последна сметка има избрани групи младежи, които се пробват да опорочат този митинг. За да посоча кой ги изпраща, би трябвало да има безспорни доказателства ", сподели Хаджиев пред Нова телевизия. Той увери, че има оперативна информация и че Министерство на вътрешните работи работи извънредно съществено. И показа, че има оперативна информация, че на провокатори е плащано.Вчера ми направи извънредно положително усещане, че когато към 22:00 часа избрана група младежи сложиха черни маски и потеглиха да атакуват Народното събрание, другите към тях се отдръпнаха и въпросните младежи напуснаха митинга, акцентира Хаджиев

На въпрос правилно ли е, че има селфи на служител на реда с момиче, което е било със смъкната дреха, Хаджиев разяснява, че той такова нещо не е виждал и че е назначена инспекция за полицейско принуждение на митингите. „ До момента нямаме подаден сигнал за полицейско насилие”, съобщи старши комисарят и посочи, че Министерство на вътрешните работи се е самосезирало по видеа в обществените мрежи.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР