Кой го дърпа за езика Бойко Борисов да говори за

...
Кой го дърпа за езика Бойко Борисов да говори за
Коментари Харесай

Калоян Методиев: Кой го дърпа за езика Бойко Борисов да говори за Възродителен процес и комунисти?

Кой го дърпа за езика Бойко Борисов да приказва за Възродителен развой и комунисти? С театрално гневна дрънканица пред боен фон. Участник е в процеса и е напуснал Министерство на вътрешните работи, откакто е отказал да се деполитизира.

Това написа във " Facebook " Калоян Методиев.

Изсипа се канонада от реакции против него - напомняния, карикатури, колажи, несъответствия.... Нещо не ми се връзва.

Опитен е - няма по какъв начин да не го е пресметнал. Защо го направи? И то чак няколко дни след визитата на Демократична България на Тюркян Чешма.

Тяхното си беше предизборна ПР акция, а не опасност за етническия мир. Обикновено като прави такива емоционално-гневни включвания е, с цел да отклонява внимание от нещо друго. Вид димка. Чудя се какво се случва зад кадър.

А другояче има богат набор от етюди - дядото погубен от комунисти, ушите на Тодор Живков, Царя като университет....

Оставете българските мюсюлмани на мира. Те са жители и гласоподаватели като всички останали. Не са крепостни селяни или разменна монета в евтини политически игри.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР