Коул Палмър продължава да бъде играчът на Челси, тъй като

...

Късният хеттрик на Коул Палмър за Челси подпечатва победата над Ман Юнайтед в добавеното време - 5 точки за разговори

Коул Палмър продължава да бъде играчът на Челси, защото вкара два пъти в добавеното време, с цел да подпечата успеха с 4-3 над Манчестър Юнайтед с последния надвит гол в историята на Висшата лига.

Челси изглеждаше прахосан преднината си от 2-0, когато Алехандро Гарначо означи в 65-та минута, с цел да изведе Червените дяволи с 3-2. Палмър обаче направи първия си хеттрик в кариерата, отбелязвайки отклонен уинър, откакто часовникът тиктакаше до 100 минути. Секунди по-рано той вкара изравнителен гол от точката.

Гарначо смяташе, че е основал още един огромен миг, защото неговият удар с глава през второто полувреме подпечата сензационно завръщане на Юнайтед - единствено за Палмър да заеме централно място. Конър Галахър стартира неистово първо полувреме, когато вкара у дома рано. След това Антони препъна Марк Кукурела, с цел да даде на Палмър шанса да удвои преднината на домакините. Плеймейкърът беше плодороден от мястото и беше на крачка, с цел да направи 2-0.