Коул Палмър настоява, че иска отговорността да вкарва дузпи, след

...

Коул Палмър иска натиск за изпълнение на дузпи, след като вдъхнови малко вероятната победа за завръщане на Челси

Коул Палмър упорства, че желае отговорността да вкарва дузпи, откакто означи хеттрик при вълнуващата победа на Челси с 4-3 над Манчестър Юнайтед на Стамфорд Бридж.

Зашеметяващият сезон на Палмър продължи, като той усили своята лига до 16 гола през нощта. След като означи от мястото в 19-та минута, той осъществя още един прецизен удар в 10-ата минута на добавеното време на второто полувреме, откакто Диого Далот повали Нони Мадуеке.

Палмър приключи требъла си единствено минута по-късно с отразен удар на Скот Мактоминей след къс корнер, с цел да подпечата трагична победа в западен Лондон.

— ФК Челси (@ChelseaFC) 4 април 2024 година

The 21-годишният състезател, който се причисли от Манчестър Сити против регистрирана сума от £42,5 милиона предишното лято, желае да резервира върха си от 100 % от 12 ярда.

„ Получих няколко санкции през това време...