Костадин Костадинов, лидер на Възраждане“, обвини Величие“ в ареста на

...
Костадин Костадинов, лидер на Възраждане“, обвини Величие“ в ареста на
Коментари Харесай

Копейкин избухна: Мафиотите от Величие“ са виновни за ареста на Росен Миленов

Костадин Костадинов, водач на „ Възраждане “, упрекна „ Величие “ в ареста на Росен Миленов, който организираше митинг пред Народното събрание в първия работен ден на 51-ия парламент.

„ Досега той е провел много митинги, само че в никакъв случай не е задържан преди тях “, написа във фейсбук Костадинов.



„ Имайки поради връзките на „ Величие “ с Министерство на вътрешните работи и прокуратурата, които са опънали тежък чадър над незаконния Фараон и мафиотската му конструкция, не бих се учудил, в случай че карцерът е поръчан точно от величавите измамници “, показва Костадинов.

Той предизвести, че ще насочи запитване към Министерство на вътрешните работи и Прокуратурата за какво пазят „ Величие “, които по думите му, са незаконна формация.



Росен Миленов бе арестуван на 10 ноември с претекста, че е отправял закани за вълнения в София по време на откриването на новия парламент. От Министерство на вътрешните работи оповестяват, че при обиск на колата му са били открити автомобилни гуми, които се допуска, че е имал желание да възпламени.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР