Кошмарен трафик в Северозапада, заради ремонта на моста край врачанското

...
Кошмарен трафик в Северозапада, заради ремонта на моста край врачанското
Коментари Харесай

Тежък трафик на Северозапад заради ремонт

Кошмарен трафик в Северозапада, поради ремонта на моста край врачанското село Краводер. Жителите на няколко обитаеми места, през които се отклонява придвижването от интернационалния път Е-79, се оплакват от тежкотоварните камиони.

В Криводол, да вземем за пример, хората се оплакват, че не могат да спят нощем.
Затварят основния път сред Враца и Монтана за 90 дни поради ремонт Причината е мостът над река Ботуня при село Краводер, който се разрушава
Друг излаз няма, тъй като мостът при Краводер, построен преди 35 години, в никакъв случай не е бил главно ремонтиран и е пред разпад. Сега за него са заделени 700 000 лв..
Снимка: bTV
„ Наложителен е, тъй като пътната плоча е доста остаряла и изгнила и би трябвало да се подменят арматурата, плочата, нови тротоари и нова пътна настилка”, сподели ръководителят на обекта Венцислав Матеев.
Снимка: bTV
Максималният период на строителството е 90 дни, може да се съкрати с една трета, само че всичко зависи от времето.
Снимка: bTV
А в Криводол, обезпокоени от тировете, са изписали на една от улиците със спрей апела „ Намали!” на британски.

новата организация на придвижване мнозина водачи попадат в обаян кръг и бъркат пътя.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР