Кошмарен инцидент в края на май месец. Вчера около 20:30

...
Кошмарен инцидент в края на май месец. Вчера около 20:30
Коментари Харесай

Безжизнено тяло на жена изплува в морето край Несебър

Кошмарен случай в края на май месец. Вчера към 20:30 ч. в Районно ръководство - Несебър постъпил сигнал за случай в региона на плаж " Олимпийски очаквания " край Несебър.
При него е видяно безжизненото тяло на жена във водата. Към момента не престават дейностите по определяне на самоличността ѝ.
При осъществения оглед не са открити забележими следи от принуждение по тялото на дамата. На пясъка е открита плажната ѝ чанта с летни облекла, заяви ОДМРВ - Бургас. 
Тялото е откарано за аутопсия в поделение " Съдебна медицина " към УМБАЛ - Бургас.
От през днешния ден стартира летния сезон по морето, призоваваме всички локални и туристи да бъдат изключително деликатни и да не подценяват силата на морето. 
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР