Коринтианс продължи серията на Васко да Гама до девет мача

...

Коринтианс продължи серията на Васко да Гама

Коринтианс продължи серията на Васко да Гама до девет мача без победа, откакто завоюва като посетител с 2:1 след автогол на Енрике в добавеното време в дуел от 18-ия кръг на бразилското състезание Густаво Мантуан изведе Коринтианс напред в резултата в средата на първото полувреме, преди Рибамар да изравни за домакините в 73-ата минута. Гол на Коринтианс в 59-ата минута беше анулиран поради игра с ръка в наказателното поле.

Центриране на Евералдо беше отклонено от Енрике в личната си врата в 90-ата минута, с цел да донесе успеха за гостите, които вкарват два гола за първи път в последните осем мача. Със извоюваните три точки Коринтианс се изкачи до 10-о място в класирането с 21 точки, до момента в който Васко е на 16-а позиция с 18.