Коравият тим на Вихрен (Сандански) върна Оборище на земята. В

...

Оборище и Вихрен изпуснаха по една дузпа и поделиха точките

Коравият отбор на Вихрен (Сандански) върна Оборище на земята. В среща от 16-ия кръг на Трета Югозападна футболна лига тимът от Сандански стигна до 1:1 при днешната си аудиенция в Панагюрище.

Момчетата на Здравко Лазаров изиграха мощен мач на „ Орчо войвода” и можеха да се поздравят и с трите точки. През първата част при резултат 0:0 гостите изпуснаха дузпа посредством Александър Якимов, а преди този момент и гредата избави домакините след удар на Денис Цолев. Драмата се разигра в последните 5 минути на мача. Най-напред Оборище поведе с 1:0 посредством Владимир Каптиев, само че след единствено 2 минути игра Вихрен изравни с гол на Атанас Чепилов.

В даденото от съдията продължение се стигна до дузпа в интерес на домакините, само че Стефано Кунчев отрази ударa от бялата точка на Георги Стефанов и мачът приключи 1:1. Kръг преди края на есенния дял от шампионата на Трета Югозападна футболна лига Оборище още веднъж изостава на 4 точки от водача Хебър (Пазарджик). Идната седмица „ войводите” гостуват на Марек в Дупница, а Хебър ще пътува за мач против Германея (Сапарева баня). Югозападна Трета лига 16 кръг, събота 17 ноември  Оборище (Панагюрище) 1:1краен резулат  Вихрен (Сандански)