Контролата на Левски срещу Джохор Дарул бе прекратена в началото

...

Левски прекрати контролата с Джохор Дарул заради неспортсменски прояви на малайзийците

Контролата на Левски против Джохор Дарул бе прекъсната при започване на второто полувреме при резултат 1:0 в интерес на малайзийския първенец. Малайзийците демонстрираха неспортсменска игра с провокации и груби влизания и в 54-а минута от щаба на Левски взеха решение да не доиграват мача.

Търпението на " сините " свърши след жестоко влизане и удар без топка против Филип Кръстев, стигна се до сборичкване сред играчите в средата на терена, след което възпитаниците на Станимир Стоилов се прибраха в съблекалнята.

Още от началото играчите на Джохор действаха на границата на грубата игра и предизвикаха футболистите на Левски.

Малайзийците стигнаха до гол в 25-а минута след удар на Хуан Мунис в близкия ъгъл.

В 41-а минута Левски бе покрай изравнително попадение след центриране на Ивелин Попов и удар с глава на Рикардиньо, само че топката мина на сантиметри от левия непряк дирек.

Нервите изобилстваха след началото на второто полувреме и след следващото жестоко влизане в краката на Филип Кръстев и удар без топка се стигна до разправията и прекратяването на срещата.