Гигантски проект никне срещу Лидл
Консултантска компания е стартирала проектирането на първия Ритейл парк в Разград, това стана ясно от разгласен план на техния фирмен уеб уебсайт, съобщи " ".
Ритейл парк Разград ще бъде единственият Ритейл парк в града и общината. Проектът ще предложи търговски микс с най-популярните и бързо разрастващи се интернационалните марки в това число и водеща верига супермаркети, магазини за мода, мебели и артикули за дома, дискаунтъри, състезателен магазин, техника, дрогерия, аптека и кафенета. Оптималният дизайн подсигурява отлична видимост на всеки магазин, споделят от компанията архитект.
Проектът Ритейл парк Разград ще бъде ситуиран на бул. Априлско въстание, който е основната артерия в града. Локацията е одобрена дестинация за извършване на покупки




