VF Corp, компанията майка на Supreme, the North Face и Vans, засегната от инцидент с киберсигурността
Компанията майка зад известни марки като The North Face, Supreme и Vans съобщи, че е претърпяла случай с киберсигурността, който е засегнал осъществяването на нейните онлайн поръчки благоприятни условия.
VF Corp. съобщи в понеделник, подаден до Комисията по скъпи бумаги и тържища, че опасност неотдавна е шифровала някои от нейните системи за осведомителни технологии (ИТ), което е довело до онлайн осъществяване на поръчки и други оперативни разстройства.
Данните също са взети, сподели компанията за облекло.
VF Corp. „ работи, с цел да върне засегнатите елементи от своите ИТ системи назад онлайн и да приложи заобиколни решения за избрани офлайн интервенции за понижаване на разстройствата в способността си да обслужва своите клиенти за електронна търговия на дребно и марка и клиенти на едро, ” съгласно документите.
FOX Business се свърза с VF Corp. за спомагателен коментар.
Клиентите към момента могат да купуват продукти от физическите локации на VF по целия свят и да вършат пок...
Прочетете целия текст »




