Компанията, която е в центъра на правителствено дело за 29,5

...
Компанията, която е в центъра на правителствено дело за 29,5
Коментари Харесай

Компания, съдена от правителството на Ford, казва, че е изправена пред фалит, опитва се да ускори делото

Компанията, която е в центъра на държавно дело за 29,5 милиона $ и обвинявания в машинация, упорства да реалокира делото в комерсиалния съд с вярата да форсира правосъдната борба – ход, който държавното управление на Ford се пробва да блокира.

Компанията Keel Digital Solutions получи милиони както от Министерството на колежите и университетите, по този начин и от Министерството на труда, посредством своите дъщерно сдружение Get A-Head за консултантски услуги за студенти в колежи и академични кампуси.

В скорошно правосъдно дело провинцията твърди, че притежателите на Keel са дали „ лъжливи “ данни за предоставяните от тях услуги и че компанията е била „ незаслужено обогатена “. Кийл отвърна на изстрела, заявявайки, че аргументът на държавното управление е „ надълбоко неправилен, построен върху неправилни изказвания и откровени нет...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР