Защо Дара спечели „Евровизия“?
Коментар за част от българите, които са народ, а не „ стадо “
Още 1830 година един от най-великите мъже Александър Пушкин написа " Пир по време на чума " и описва група хора, които устройват угощение по улиците на град, обхванат от смъртоносна зараза.
Титанът Васил Левски е написал на 25.08.1872 година " Не си национален: виждаш националното зло и не го казваш " — до А. П. Хинов. И аз така съблюдавам завета на Апостола.
Длъжен съм да напиша, когато чувствам злото, въпреки да не се разбере от огромна част от обществото...
Докато апелирам с апели българите за незабавна помощ за събиране на средства, с цел да откупим и последните останали частици от историята ни, а огромна част от българите " зяпат " без интерес, асимилацията на този народ върви със страшна мощ!
Още преди няколко години в разнообразни излъчвания, в това число при Мартин Карбовски оповестих, че се приготвя България да бъде разграничена на разнообразни анклави, а Конституцията да ни бъде заменена... Глас в пустиня... Днес още веднъж подсещам на заспалата част от тези, които сякаш се съпричислявате като българи и неистово крещите, пишете изявления по какъв начин " България била на върха " с присъединяване на Дара в Евровизия!
Защо Дара стана първа на Евровизия, а Израел втори? Каква е връзката на България с Израел? Както е известно в
" Плана Голгота " след Втората международна война,
всички страни от Източния блок би трябвало да бъдат подчинени, а народите разложени във всички аспекти и морално. Предвижда се до 2030 година в София ще бъдат издигнати 2345 нови многоетажни сгради. Ще е мегаполис, а столицата ще е Пловдив. Голяма част от популацията на България ще бъде сменено! Много малко българи ще останат!
Това се отнася за всички " ВИПОВЕ ", " БОГАТАШИ ", " ПСЕВДО ЕЛИТА " И " ПСЕВДО ИНТЕЛИГЕНЦИЯТА "
СПЕШНО съдебна експертиза СЪБУДЕТЕ, БЪЛГАРИ! ИЛИ КАКТО Е КАЗАЛ ХРИСТО БОТЙОВ - " АКО НЕ въстанете бъдете п..р..о..к.л...е..т..и!
От 90-те години се работи за България с нов проект, наименуван " Посейдон " за заселване на израелци на територията на България. От повече от 15 години територията се изкупва от израелци и се строят новите жилища за новия Израел от Украйна до България! В никакъв случай не пиша против евреи! Пиша истината и ние би трябвало да опазим територията си или не сме почтени да живеем тук. Така наречената ария на Дара има специфична ритмика, специфичен текст, който въздейства на популацията и го програмира, с цел да може по-лесно да се проектира това, от което имат потребност международният хайлайф. Не инцидентно един популярен създател написа " Фермата ", тъй като ние също сме плантация и вършат с нас каквото си изискат....
Всички псевдо разбирачи и русофоби, русофили, американофили и всевъзможни псевдо патриоти е хубаво да знаят, че военното състояние в Украйна е не за Русия или Америка, а тъй като голяма част от съветските и украински евреи Ашкенази ще се преселят в региона на Одеса и в Днепропетровск, тъй като там се намира най- значимата еврейска Синагога, наречена,,Златната роза “. Украйна ще бъде разграничена. Част от Западна, в това число и Лвов минава към Полша, регионът на Ужгород - към Унгария, Запорожието, Херсонска и Одеска област ще са под съветска пълномощия, а Харков, Чернигов и Киев остават в Украйна.
Който има сиво вещество ще разбере....
Спечелването на Дара е политически акт, обвързван с цялата тази конюнктура. Който не го е схванал...ще го разбере по сложния метод!
Още 1830 година един от най-великите мъже Александър Пушкин написа " Пир по време на чума " и описва група хора, които устройват угощение по улиците на град, обхванат от смъртоносна зараза.
Титанът Васил Левски е написал на 25.08.1872 година " Не си национален: виждаш националното зло и не го казваш " — до А. П. Хинов. И аз така съблюдавам завета на Апостола.
Длъжен съм да напиша, когато чувствам злото, въпреки да не се разбере от огромна част от обществото...
Докато апелирам с апели българите за незабавна помощ за събиране на средства, с цел да откупим и последните останали частици от историята ни, а огромна част от българите " зяпат " без интерес, асимилацията на този народ върви със страшна мощ!
Още преди няколко години в разнообразни излъчвания, в това число при Мартин Карбовски оповестих, че се приготвя България да бъде разграничена на разнообразни анклави, а Конституцията да ни бъде заменена... Глас в пустиня... Днес още веднъж подсещам на заспалата част от тези, които сякаш се съпричислявате като българи и неистово крещите, пишете изявления по какъв начин " България била на върха " с присъединяване на Дара в Евровизия!
Защо Дара стана първа на Евровизия, а Израел втори? Каква е връзката на България с Израел? Както е известно в
" Плана Голгота " след Втората международна война,
всички страни от Източния блок би трябвало да бъдат подчинени, а народите разложени във всички аспекти и морално. Предвижда се до 2030 година в София ще бъдат издигнати 2345 нови многоетажни сгради. Ще е мегаполис, а столицата ще е Пловдив. Голяма част от популацията на България ще бъде сменено! Много малко българи ще останат!
Това се отнася за всички " ВИПОВЕ ", " БОГАТАШИ ", " ПСЕВДО ЕЛИТА " И " ПСЕВДО ИНТЕЛИГЕНЦИЯТА "
СПЕШНО съдебна експертиза СЪБУДЕТЕ, БЪЛГАРИ! ИЛИ КАКТО Е КАЗАЛ ХРИСТО БОТЙОВ - " АКО НЕ въстанете бъдете п..р..о..к.л...е..т..и!
От 90-те години се работи за България с нов проект, наименуван " Посейдон " за заселване на израелци на територията на България. От повече от 15 години територията се изкупва от израелци и се строят новите жилища за новия Израел от Украйна до България! В никакъв случай не пиша против евреи! Пиша истината и ние би трябвало да опазим територията си или не сме почтени да живеем тук. Така наречената ария на Дара има специфична ритмика, специфичен текст, който въздейства на популацията и го програмира, с цел да може по-лесно да се проектира това, от което имат потребност международният хайлайф. Не инцидентно един популярен създател написа " Фермата ", тъй като ние също сме плантация и вършат с нас каквото си изискат....
Всички псевдо разбирачи и русофоби, русофили, американофили и всевъзможни псевдо патриоти е хубаво да знаят, че военното състояние в Украйна е не за Русия или Америка, а тъй като голяма част от съветските и украински евреи Ашкенази ще се преселят в региона на Одеса и в Днепропетровск, тъй като там се намира най- значимата еврейска Синагога, наречена,,Златната роза “. Украйна ще бъде разграничена. Част от Западна, в това число и Лвов минава към Полша, регионът на Ужгород - към Унгария, Запорожието, Херсонска и Одеска област ще са под съветска пълномощия, а Харков, Чернигов и Киев остават в Украйна.
Който има сиво вещество ще разбере....
Спечелването на Дара е политически акт, обвързван с цялата тази конюнктура. Който не го е схванал...ще го разбере по сложния метод!
Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




