Ком (Берковица) ще изиграе две приятелски срещи за да запълни

...
Ком (Берковица) ще изиграе две приятелски срещи за да запълни
Коментари Харесай

Нови контроли за Ком

Ком (Берковица) ще изиграе две другарски срещи с цел да запълни паузата си в Северозападната Трета лига. Според програмата, селекцията на Венцеслав Иванов трябваше да играе на 14 март с се отказалия се от присъединяване ФК Ловеч. Така през днешния ден от 16:30  часа, Ком ще излезе против юношите до 19 години на Ботев (Враца). На 15 март от 14:00 часа в Берковица е спаринга със Септември (Гложене).
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР