Нови контроли за Ком
Ком (Берковица) ще изиграе две другарски срещи с цел да запълни паузата си в Северозападната Трета лига. Според програмата, селекцията на Венцеслав Иванов трябваше да играе на 14 март с се отказалия се от присъединяване ФК Ловеч. Така през днешния ден от 16:30 часа, Ком ще излезе против юношите до 19 години на Ботев (Враца). На 15 март от 14:00 часа в Берковица е спаринга със Септември (Гложене).
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




