Венцеслав Иванов: Доволен съм от победата и проявения характер от играчите
Ком (Берковица) победи в град Левски, едноименния отбор с 2:1. Срещата е от 20-ия кръг на Северозападна Трета лига.
Ком взе точките в Левски
Венцеслав Иванов, старши треньор на гостите разяснява пред клубния уебсайт.
 )
„ Доволен съм от успеха и проявения темперамент от играчите. Знаех, че ще е сложен мач и тъкмо подобен се получи. През първото полувреме изпитвахме усложнения да подредим офанзивите си и имахме единствено едно голово състояние, което е непривично за нас. Второто полувреме имаше позитивна реакция от футболистите ни и имахме надзор върху събитията на терена. Поздравления, за което. Остават ни два мача до края на сезона, и двата против съществени противници – първо сме домакини на Бдин (Видин), а в последния кръг гостуваме на Академик (Свищов) “.
Снимки: komberkovitsa.com
Венцеслав Иванов, старши треньор на гостите разяснява пред клубния уебсайт.
 )
„ Доволен съм от успеха и проявения темперамент от играчите. Знаех, че ще е сложен мач и тъкмо подобен се получи. През първото полувреме изпитвахме усложнения да подредим офанзивите си и имахме единствено едно голово състояние, което е непривично за нас. Второто полувреме имаше позитивна реакция от футболистите ни и имахме надзор върху събитията на терена. Поздравления, за което. Остават ни два мача до края на сезона, и двата против съществени противници – първо сме домакини на Бдин (Видин), а в последния кръг гостуваме на Академик (Свищов) “.
Снимки: komberkovitsa.com
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




