КОЛУМБИЯ, Южна Каролина (AP) — Мичи Джонсън вкара 25 точки,

...

Тройката на Джонсън издига номер 18 Южна Каролина до победа с 82-76 срещу номер 24 Флорида

КОЛУМБИЯ, Южна Каролина (AP) — Мичи Джонсън вкара 25 точки, в това число решаваща тройка за 43,4 секунди да играе като № 18 Южна Каролина се събра за победа с 82-76 над № 24 Флорида в събота. да играе, само че зад Джонсън и Колин Мъри-Бойлс обърна нещата с скок от 26-12 пред аплодиращата аудитория. Те продължиха да преследват купата на SEC, игра зад сълидерите № 4 Тенеси и № 14 Алабама, когато стартира деня.

Gators (20-9, 10-6) имаха разчитаха на мощна отбрана, с цел да изградят преднината си през второто полувреме, само че не съумяха да удържат Джонсън, голмайсторът на тима този сезон. Неговото занемаряване при пилотиране с пет минути преди игра даде първа преднина на Южна Каролина от началото на мача, 65-63, а той го последва с чифт удари за тъждество, в това число неговите 3.

Флорида изравни нещата при 74-всички при 1:12 оставащо време след шестата тройка на Уолтър Клейтън-младши, преди Джонсън да вкара победния мач.

Мъри-Бойлс, първокурсник, приключи с първия си дабъл-дабъл в ка...